guilhermecaps.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Disgrace/Hańba (2008) LEKTOR PLdodany: 15/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
15/03/2010
Wyświetleń:
2361
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

David Lurie, profesor literatury na uniwersytecie w Kapsztadzie, nawiązuje romans z młodziutką studentką i wkrótce potem, zaskarżony przez nią, traci pracę i szacunek otoczenia. Przeprowadza się na Przylądek Wschodni, gdzie w klimacie polityki po apartheidzie zostaje skonfrontowany z samym sobą i swoją przeszłością. John Malkovich w adaptacji najsłynniejszej powieści laureata nagrody Nobla J. M. Coetzee, uhonorowanego nagrodą Bookera.


Disgrace/Hańba (2008) LEKTOR PLdodany: 15/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze guilhermecaps.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis guilhermecaps.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.