guilhermecaps.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Manewry miłosne, czyli córka pułku / Love Ma...dodany: 13/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
13/05/2010
Wyświetleń:
2253
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Jedna z lepszych polskich komedii okresu międzywojennego. Rodzina pragnie ożenić młodego księcia Niko z baronową Kolmer. Niko nie chce jednak nawet słyszeć o ślubie, gdyż jest już zakochany w kim innym (co prawda dopiero co, ale za to na zabój). Na życzenie rodziny jedzie jednak poznać baronową. Zabiera ze sobą ordynansa, z którym zamienia się na stroje, aby wybadać grunt i uciec w razie potrzeby. Baronowa również zamienia się na rolę ze swoją służącą, właśnie poznała bowiem na balu młodego porucznika i trochę nie w smak jest jej teraz wizyta nowego adoratora. Po przybyciu Nika zdumiona baronowa rozpoznaje w nim swego nowego ukochanego - myśli jednak, że jest on ordynansem księcia, więc dalej odgrywa rolę pokojówki. Zakochani wychodzą do ogrodu i tam wzajemnie wyznają sobie miłość. Tymczasem ordynans księcia i pokojówka baronowej również bardzo przypadają sobie do gustu...


Manewry miłosne, czyli córka pułku / Love Ma...dodany: 13/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze guilhermecaps.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis guilhermecaps.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.