guilhermecaps.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Przetrwać Wypadek / Surviving a Car Crash (2...dodany: 30/10/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
30/10/2011
Wyświetleń:
1979
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Podczas kolizji drogowych kierowcy i pasażerowie doznają różnych, często rozległych urazów. Autorzy zastanawiają się, w jaki sposób uniknąć tragicznych skutków wypadków. Przedstawiają najnowsze wyniki badań naukowych z dziedzin medycyny, psychologii i inżynierii, których celem jest lepsza ochrona osób podróżujących samochodami. Jeden z ekspertów, doktor Jeff Augenstein, opracował algorytm komputerowy, który pozwala przewidywać możliwe uszkodzenia ciała w przebiegu różnych wypadków. Taki system, zamontowany w samochodzie, w momencie kolizji zaalarmuje lekarzy konkretnych specjalizacji, zanim na miejsce wypadku przybędą ratownicy medyczni.


Przetrwać Wypadek / Surviving a Car Crash (2...dodany: 30/10/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze guilhermecaps.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis guilhermecaps.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.